Volná místa

V současnosti hledáme schopné spolupracovníky na následující pozice

1) Stavbyvedoucí - pozemní stavby

Česká stavební společnost BW - Stavitelství, s.r.o. fungující na stavebním trhu od roku 1991, která se zaměřuje především na stavby občanské vybavenosti, hledá nové kolegy na zajímavé projekty. Očekávat můžete adekvátní mzdu, a navíc projektové odměny. Zároveň jistotu zaměstnání, dlouhodobou spolupráci a příjemný kolektiv.

Náplň práce

  • Realizace svěřených staveb tak, aby odpovídaly technickému i ekonomickému zadán
  • Řízení pracovníků a subdodavatelů na stavbě
  • Odpovědnost za celkový výsledek projektu
  • Vedení administrativy svěřených staveb
  • Profesionální komunikace s investorem a dalšími zainteresovanými stranami

Požadujeme

  • Stavební vzdělání se zaměřením na pozemní stavby (autorizace velkou výhodou)
  • Praxe na pozici min. 2 roky
  • Většina projektů je v okolí Pardubic a Hradce Králové
  • Schopnost vést větší tým stavebních dělníků

Nabízíme

  • Adekvátní mzdu a zajímavé projektové odměny
  • Služební vůz, mobilní telefon, notebook
  • Týden placené dovolené navíc
  • Příjemný kolektiv, firemní akce
  • Příspěvek na životní pojištění a penzijní připojištění
  • Možnost dalších benefitů po domluvě s nadřízeným

Region

Pardubice a Hradec Králové

Zaujala Vás naše nabídka?

Prosíme zašlete svůj profesní životopis na pejcha@bwstavitelstvi.cz, rádi se s Vámi osobně setkáme.

2) Stavební rozpočtář/přípravář

Česká stavební společnost BW - Stavitelství, s.r.o. fungující na stavebním trhu od roku 1991, která se zaměřuje především na stavby občanské vybavenosti, hledá nové kolegy na zajímavé projekty.

Vaším hlavním úkolem bude příprava a zpracování rozpočtů nabídek do výběrových řízení, poptávky subdodávek a materiálů pro realizaci, práce s projektovou dokumentací. Bezchybně nakalkulovaná zakázka bude Váš cíl. To vše v návaznosti na plnění obchodních plánů a strategie společnosti.

Co nás zajímá?

  • Požadujeme znalosti na úrovni SŠ/VŠ stavebního směru, vhodné i pro absolventa.
  • Vaše komunikační, vyjednávací schopnosti, proaktivitu.
  • Požadujeme znalosti práce rozpočtovém programu Kros; AutoCAD výhodou.
  • Uživatelskou znalost práce na PC SW MS Office (Outlook, Word, Excel).
  • Vaše znalosti práce s projektovou dokumentací.
  • Organizační schopnosti a dovednosti.
  • ŘP sk. B - aktivní řidič.

Co Vás u nás čeká?

  • Pracovní poměr na dobu neurčitou.
  • Rozmanitá a nestereotypní práce. Spousta zajímavých zakázek.
  • Odpovídající motivační ohodnocení.
  • Mladý realizační tým.

Pokud hledáte jednoduchou pozici technika či v administrativě, tak tu neumíme nabídnout. U nás Vás čekají odborné a odpovědné úkoly. Nehledáme pouze zkušené odborníky, hledáme kolegy s chutí pracovat, kolegy, kteří se chtějí realizovat v přípravě stavebních zakázek, kolegy, pro které je tato práce životním snem či koníčkem. Do všech firemních procesů Vás zasvětíme, na zaškolení jsme připraveni.